Dlaczego trwa zjazd.
Cieżko odpowiedziec na to pytanie, chyba jedyną sensowną giełdowo odpowiedzią jest "Bo tak" Dlaczego nastapił zjazd Wieltonu z 15 do 9,5 Echo z 5,xx do 4,2. Nastąpił bo juz taka jest giełda. Dla mnie poziom 0,7x-0,8x był tutaj normą i przyjmowałem go bez przejęć. 0,5 juz nie przyjmuję tak łatwo, ale czekam. Rozumiem Cię że ciezko jest sie pogodzić narazie z brakiem Stingera.
Jezeli coś sie by działo złego firma powinna poinformowac o zmianach prognoz. Narazie cicho.
Kontrakty zawarte w roku 2017 trzeba przejżeć co i jak na kiedy. To powinnismy zrobic. Ja zacznę jutro.
9.09 przesuneli WEO na 5.10 bo w założeniu mozna stwierdzić że "pieniadze miały już być".
Co do obligacji to trzeba tez stwierdzic że w lipcu sierpniu wykupili w wyniku przedterminowych wykupów obligacji za około 1,4mln zł.
Obligacje seria J - wykup w marcu 2019
Obligacje seria K - wykup w maju 2019
Obligacje seria L - została wykupiona
Obligacje seria M - po terminie powinna byc wykupiona w okolicach 1 pazdziernika, czekamy na komunikat, około 0,82mln było do wykupu z moich wyliczeń, komunikat moze byc do 3 dni po? (nie znam sie na tym)
Obligacje seria N - emisja na 24msc wykup po połowie przyszłego roku
Obligacje seria O - wykup sierpień 2019
Jezeli ktos chce naprawde wiedziec ile jest do wykupienia proszę przesledzic komunikaty, jezeli cos wpisałem zle nie był to cel zamierzony i proszę mnie poprawić.
Jak ktos chce pogadac na serio mozna mnie znaleźc na FB po nazwie z nicka