Z jakim pakietem te PZU ?
Moze tylko sladowy zwiazany z portfelem wig-80 co ?
Nikt tego nie dokupuje. Czyli zakupione akcje z emisji po 2.5 zl to wylacznie spekulacyjna chwila.
A jeszcze odpowiedz dlaczego nie bylo chetnych na 10 mln po te 2.5zl z tej emisji skoro taka to okazja