Co Ty bredzisz?
Podaz tylko czeka na popyt. Tutaj nie ma komu sprzedac wiekszego pakietu jak kilka tys sztuk
AOL, spoldzielnia rodzinna na pewno beda sypac. A to juz ponad 40 mln akcji.
A te 28 mln z emisji koledzy zlotoustego zapewne to kolekcjonerzy -:)))))