Hans nie uprzedzaj się... nie można fiksować się na jeden kierunek ... technicznie wygląda nieźle i grubasy nie sypią chociaż byłem przekonany że się wywalą a akcje serii M są w obrocie od wtorku i nic się nie dzieje momentum spadkowe wygasło .. i w akcjonariacie jest PZU.. zawsze mówiłeś że gruby tego nie tyka a tu taka niespodzianka . .. kup teraz sprzedaj po 3 zł i zarobisz ...