http://gramwzielone.pl/trendy/32371/do-polski-trafi-wiecej-czystej-energii-dzieki-nowym-interkonektorom
Takie inwestycje rusza Tomie. Juz pisałem ze Polska nie bedzie wytwarzac tylko kupowac energie teoretycznie zielona na zachodzie.Tylko taka która bedzie wytwarzana tam w nadmiarze do której producenci musieliby doplacać. Myslisz ze po co Niemcy ciagna rury z gazem po bałtyku .Taniej wyjdzie opchnac Polakowi zbedny prad i kupic od Ruskich gaz do elektrowni . Po co bawic sie w drogie baterie ?