Tak sie konczy eksperyment z gospodarka centralnie planowaną. Wymanewrowali czterech pancernych w pole. Kupili złom od francuzów. Zaorali OZE. Gminy na których stoja farmy wiatrowe oberwały rykoszetem. Przemysł w przyszłym roku bedzie miał ceny pradu o ok. 50 % wyższe
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wyzsze-ceny-pradu-to-przygniata-polskie,118,0,2414198.html
Koniec konców kto za to zaplaci predzej czy pózniej?