Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,89 zł , zmiana od tamtej pory: 574,64%

Re: NEWAGa się nie sprzedaje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2015-08-10 o godz. 20:12 ~FFF napisał(a):
> Serio nie zauważyłeś nic w przebiegu dzisiejszego parkietu?

Nie obserwowałem parkietu, obserwuję rynek.
A sytuacja rynkowa jest jaka jest, czyli dla Newagu mało obiecująca. A nawiązując do przetargu dla Małopolski, tamtejsze urzędasy poszły po linii najmniejszego oporu i walnęły kryterium 90% cena i 10% gwarancja. Pesa powtórzy więc swoją ofertę dla Św-krzyskiego i newag leży na obu łopatkach. Po co obserwować klepki parkietowe jak wystarczy przyjrzeć się podkładom kolejowym ;)
Oczywiście nie ma się co dziwić, bo primo w Małopolsce jeżdżą już Acatusy Plusy, więc chcą mieć ujednolicenie taboru, a Newag z Impulsem za ch..... nie wygra, a po drugie, jak krakowskie centusie mają mało kasy, to kupują to, na co ich stać.

No chyba, że Newag rzeczywiście tak odchudzi Impulsa, że będą mieli jego wersję budżetową. Ale to temat najwcześniej przyszły rok.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -3,94% 107,20 2026-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.