Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,30 zł , zmiana od tamtej pory: -18,16%

Re: Netflix dokupił serwery

Zgłoś do moderatora
Jest to spowodowane aspektem Polskim, a mianowicie zamknięte szkoły, kina teatry. W USA tego nie ma, a Netflix jest notowany na tamtejszej giełdzie. A jak ludzie mają zabijać wolny czas? w TV tylko nędza i panika, mądrzy ludzie w spokoju by coś oglądnęli bez reklam..Hossa dopiero tutaj się zaczyna moi drodzy, a ten kwartał to będzie krótko mówiąc petarda( m.in serial młodzieżowy i nie tylko Kabura gdzie co tydzień jest nowy odcinek w wersji premium) Sam kupuję bo na odmóżdżenie idealne w dzisiejszych czasach telewizyjnej propagandy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,39% 18,25 2022-05-20 12:22:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.