Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,30 zł , zmiana od tamtej pory: -18,16%

Re: Netflix dokupił serwery

Zgłoś do moderatora
Zgadzam się, grubo przed epidemią byli tu tacy co wieszczyli dwadzieścia kilka zł za akcje w związku z rozwojem Spółki, poszerzaniem oferty i zwielokrotnianiem liczby subskrypcji. Covid spowoduje, że naprawdę możemy utknąć na kilka tygodni w domu. Standardowa TV nie da rady bo dziennikarze i aktorzy też pójdą na L4. Natomiast serwisy VOD mające kilka tysięcy pozycji i obsługiwane są w zasadzie zdalnie będą alternatywą nie do przecenienia. W takiej sytuacji nie widzę powodów (poza spekulantami) do korekty. W śmieszniejszych sytuacjach spółki rosły o kilkaset procent. Nie widzę powodów by tego nie powtórzyło CDA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,39% 18,25 2022-05-20 12:22:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.