Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,70%

Re: Netflix dokupił serwery

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-12 o godz. 16:40 ~Bioliq napisał(a):
> Patrzyles na notowania netflixa? Dzis 320 USD a kilka sesji temu 390. Coś Ci to mówi? Tu się zrobilo przesadnie drogo. Za szybko.

Ok, ale nie bierzesz pod uwagę, że netflix jest notowany od dłuższego czasu na giełdzie USA, na której kilka lat panowała hossa i ciągle pobijała historyczne rekordy. Była cała napompowana. A CDA jest na giełdzie od niecałego roku i do tej pory spółka była niezauważana. Więc, jest uzasadniona korekta na netflixie jest uzasadniona przy jednoczesnym wzrostach (doszacowaniu) na CDA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,62% 18,80 2022-05-25 13:28:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.