Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: -26,87%

Re: Negatywna formacja świecowa:)

Zgłoś do moderatora
Nie będzie trwałyc wzrostów, poniewaz nie ma zainteresowanych kupowaniem akcji BBI. Statystyki sa tutaj bezwględne i pokazują, to, co napisałem wyżej. Ostatnie WZA zadecydowało o przedłużeniu programu emisji obligacji. Dlaczego? Dlatego, że zdaniem WZA ew. zyski ze sprzedazy Konesera czy części udziałow w RT nie wystarczą na pokrycie bieżących zobowiazań oraz nowe inwestycje. Obligacje wykluczają wypłatę jakiejkolwiek dywidendy. I dlatego żadnej dywdidnedy nie będzie, ponieważ WZA nie podejmie takiej uchwały, która byłaby sprzeczna z uchwałą o przedłuzeniu programu emisji obligacji. Jedna wyklucza drugą, czyz nie. A bez emisji obligacji spólka nię będzie miała pieniędzy na działanośc. Koło się zamyka, kwestia wyimaginowanej dywidendy zostaje ostatecznie rozstrzygnieta negatywnie.
Taka jest moja spekulacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV -1,80% 4,90 2023-10-03 16:46:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.