Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,68 zł , zmiana od tamtej pory: -31,14%

Negatywna formacja świecowa:)

Zgłoś do moderatora
Mam negatywna formację świecową. Tzw. wisielec został wczoraj narysowany. Podobnie było 16 sierpnia ub, roku, kiedy kurs sięgnął maksimum, a potem spadł z 7 złotych do 4,81 w grudniu.
Wisielec
12 sty
Wisielec
7 sty
Odwrócony Młot
7 gru
Młot
5 paź
Wisielec
16 sie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 6,98% 4,60 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.