Taki orlen może sprzedac w każdej chwili i zrobi to bez wahania jezeli np zmieni sie w nim wladza. A teraz wyobraż sobie taka oto sytuacje . Wejsciem do tej instytucji jest zainteresowany jakis podmiot który zna sie na bankowości i ekonomi a w dodatku potrafi połaczyc to z ekologia. Obejmie jakis pakiet . Kto ta mu gwarancje że za miesiac rok dwa nie bezie dodruku? Ile wtedy bedzie nominalnie i procentowo wart jego pakiet? Kumasz?