Dnia 2017-04-10 o godz. 18:44 ~BAZYL napisał(a):
> ustawiam się po 48-49 gr, co Wy na to???
Ja na 50gr... nie ma co się czarować... dla to co się dzieje teraz to jakieś tworzenie sztucznego tłoku... i tyle. Jak pojawią się akcje z PP to będziemy mogli rozmawiać poważnie.