Dnia 2017-04-10 o godz. 10:25 ~optymista napisał(a):
> jeszcze sztuczne podnoszenie kursu;/ kupowanie 13 szt. zeby nie wygladąło az tak źle. Lecimy w dół i to mocno. niestety, sprzedaje i ustawie sie po 50gr. rok ogladania straty i po dobrym infie kiszenie to dla mnie za duzo.
To samo obserwuje i chyba od zawsze tą spółkę obserwuje.... Jak już w innym poście napisałem...Nic się nie utrzyma, ewidentnie trwa mielenie akcji aby wciągnąć pozostałych akcjonariuszy do gry. Tak naprawdę jak spojrzysz to Ci co są tu od dłuższego czasu ustawili się na 60gr i niżej... Info jest tak zagmatwane, że równie dobrze mogło go nie być. Poza tym ciągle istnieje sprawa akcji z PP które na pewno pociągną kurs w dół bo Ci co nabyli te akcje będą chcieli się je pozbyć aby ograniczyć stratę...
Takie jest moje zdanie... obym się mylił...
P.s.
Pozdrowienia dla ~Re ;)