Dnia 2026-06-21 o godz. 21:36 ~AkcjoMariusz napisał(a):
> Wijesz się jak piskoż kolego. Ale wszystko mamy w temacie ktury sam założyłeś i nie prostowałeś puźniej. Jesli dobrze kojarze to źrudła tam nie podawałeś. Brzydko kolego! Bardzo brzydko!
Drogi trollu
A co mam prostować, że ktoś coś sprostował…??
NIEBYWAŁE POMYSŁY?!!
xD
Lepiej nie odkupuj sprzedanych akcji bo znowu za parę godzin.. albo dni.. Będziesz jęczał ze kurs ci spadł albo odleciał o złotówkę czy pięć groszy..!
xDD
Zadam ci trochę intymne pytanie dla znajomego psychiatry.. To jest fabryczna „genialność" u ciebie?? Czy może nabyta w drodze trenowania bicia głową w mur?
xDD