Dnia 2026-06-21 o godz. 09:57 ~AkcjoMariusz napisał(a):
> Hdzie te ujencia kture zapowiadałeś jako pewnik na forum kolego?
Drogi trollu
Nie martw się - Chicago istnieje - i ma się dobrze!! xDD
To nie ja zapowiadałem jakieś „ujencia" - tylko o tym newsie szeroko rozpisywały się media..!
W Polsce oprócz Eurogamer.pl i Gram.pl - tego newsa o prezentacji Wiedźmina 4 na Unreal Fest - ogłaszały jeszcze np PurePC oraz w serwis społecznościowy Reddit (i wiele pomniejszych)..!
Oczywiście zostały jako przejęzyczenie pracownika CDPR zdementowane.. ale info poszło w eter i przewija się do tej pory na różnych forach w Necie...
Czyli twoje senne marzenia - aby to było „MOJE" info - należy włożyć jako twoje kłamstwo - między bajki..!
xDDD