I nie probuj sie nawet wypierac, twoje slowa, czy raczej AI slop z LLM ktorego uzwyasz do produkcji tego bezwartosciowego spamu:
"
Już za kilka dni CD Projekt pokaże w Chicago nowe ujęcia z gry Wiedźmin 4 (czyli czwartej odsłony serii) podczas Unreal Fest 16 czerwca 2026 roku.Oto kluczowe fakty na temat tej prezentacji:
- Zostaną pokazane nowe materiały wideo z gry, kolejne ujęcia z Wiedźmina 4
- Prawdopodobnie będzie to dopracowane demo technologiczne ukazujące możliwości Unreal Engine 5
W czerwcu 2025 Redzi po raz pierwszy pokazali demo technologiczne na tej imprezie"
https://www.bankier.pl/forum/temat_16-vi-redzi-pokaza-w-chicago-nowe-ujecia-z-wiedzmin-4-na-unreal-fest,74742113.html
Nie wykrecaj sie leszczu.