Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,27 zł , zmiana od tamtej pory: -8,86%

Re: Nadzieja wisielców - moment przełomowy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-10-29 o godz. 15:41 ~Bulbozaur napisał(a):
> Spółka która w zarządzie ma zawodników oglądających kwadratowe słońce nigdy nie urośnie hlehle

1. Proszę podać, która (lub które) konkretnie osoba(-y), z imienia i nazwiska, z zarządu spółki Hub.Tech SĄ AKTUALNIE w areszcie lub więzieniu.

2. Jak sprawa z pkt1 wpływa na działalność spółki ?

Pamiętaj, że jak napiszesz, to wszystko zostaje w internecie...

A jeśli nie napiszesz, to nikt Ci nie uwierzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBTECH 0,82% 0,25 2025-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.