Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 11,11%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
oczywiście, że żadnych odpraw nie będzie, bo nie ma takiego obowiązku. Zamkniecie sklepu to jest likwidacja stanowisk i juz.

A co do dostawców, którzy uważają, że jest szansa na odzyskanie kasy......jezeli sie nie zgodzą na konwersję na akcje, to firma upadnie, a wtedy w kolejce podziału masy spadkowej i tak sa za bankami i obligatariuszami, zatem ni liczyłbym na cokolwiek.

A jezeli dokonaja konwersji należności na akcje, to .....sami wiedzą co to za interes

Więc sytuacja raczej patowa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.