Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -18,70%

Re: Na upadłość ?

Zgłoś do moderatora
No tak z jednej strony podają "kamień milowy " (prywatnie śmieszy mnie to dziecinne określenie ) że jest układ z bankami na jakieś powiedzmy "drobne" a tu w raporcie niespodzianka z informacją że w okresie restrukturyzacji zobowiązania wzrosły o 100 mln ;

Nie wiem na co liczą banki jak środków obrotowych zostało ze 150 mln już na 50 mln (głownie przebrany towar) ; Moim zdaniem banki już nic nie odzyskają a nawet wtopią pozostałe linnie kredytowe a wierzycie zdądża zagłosować jedynie nad pustką ;

Koncertowo zostało to przeciągnięte w czasie ;

Stan rozgrywki restrukturyzacja
TXM : Wierzyciele--- 2:0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TXM 5,49% 0,10 2020-03-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.