Osobiście uważam, że przy tej dywidendzie to powinno byc min 20 zeta przed wyplatą. Na wielu społka o podobnej stopie zwrotu z dywidendy się sprawdzało. Ale teraz dziwne czasy i bananowa wiec nigdy nie ma pewności. Np taki eurotel rok temu, tam mniejsze obroty o wiele były. Dużo do rozważenia.