Może i masz rację, wciąż zostało mi 66% pakietu, a dzisiejsze 33% wywalone na ath.
Może nie jestem jakimś rekinem giełdowym, w sumie to jestem leszczem który przygodę z giełda zaczął 2,5 roku temu i przez ten czas doszedłem do wniosku że po takim wzroście ( wykres roczny pokazuje mega dzide) lepiej zrealizować pokaźny zysk i zastanawiać się co dalej, zawsze mogę wejść ponownie na trochę wyższym poziomie, a w końcu przyjdzie taki dzień że krew się mocno poleje i będzie okazja wejść ponownie "na dołku"(który może być wyżej niż obecna górka). A z tym bucem kolem może i masz rację, coś w rodzaju odwróconej psychologi skoro trolle spadziowe działają z marnym skutkiem to zatrudnili takiego buca co robi odwrotnie i obrzydza walor...
Mam jeszcze cały weekend na przemyślenie co zrobić z pozostałymi akcjami, wiem że papier niedowarosciowany jak holera, ale to jest polska giełda i tutaj bardzo czesto matematyka i ekonomia mówią jedno, a rzeczywistość drugie ...