14.90 14.94 14.98 po 2100 akcji to moje zlecenia, ogólnie mój plan zakładał wysyłanie się przy 16 lub ogarnięcie dywidendy i poczekalnia na przyszłoroczne, ale intuicja mi mówi że pojawienie się na forum spamerów wrozbitow bajkopisarzy typu kris nie wróży dobrze i w tej sytuacji zadowala mnie ponad 50% zysku, mam nadzieję że dzisiaj odbije do 15 i życzę wszystkim dalszych wzrostów :)