Jasne, pewnie niż na też jesteś dłużej. Tylko stop loss na całą pozycję? Nie zostawiłeś sobie ani grosza, przed komercjalizacja ? Rozumiem, mogli nie dostać FDA, ale jaka jest szansa, że nikt nie kupi ich produktu? Spółki biotech, są dla cierpliwych…. Badania trwają latami, więc wolałbym, żeby transakcja mogła się opóźnij o kilka miesięcy, za lepszą kwotę, niż sprzedać taniej, ale w scenariuszu którym pasuje akcjonariuszom…