Różnie może być . Dlatego najlepiej stać z boku i obserwować sytuację . Ja użyłem stop loss w piątek i mam obecnie czystą głowę . Patrzę w karnet i jeśli tylko wszystko się wyjaśni i wróci popyt to będę rozważać znow zakup bo odbicie wtedy będzie potężne po zebraniu dużej płynności