Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: MOSTOSTAL EXPORT --- OPISÓWKA

Zgłoś do moderatora
Do Jato.Jesli chodzi o fakturowanie to masz absolutna racje.Zadna spolka nie wlozy wlasnego kapitalu w materialy i.t.d.Sprobuj tylko zrobic maly remont mieszkania.Jesli
chodzi o stwierdzenie ze spolka akcyjna musi w pierwszej linii dbac o swoich pracowni-
kow a nie akcjonariuszy to podstawowy blad w rozumienie konstrukcji prawnej SA.
Spolka sciagajac z rynku pieniadze inwestorow jest przede wszystkim przed nimi od-
powiedzialna,zaloga bez tych pieniedzy i tak nic do roboty by nie miala bo i spolka by nie istniala.Jak juz pisalem w zadnym normalnym cywilizowanym ekonomicznie kraju taki prezes nie utrzymalby sie na stolku nawet dwa lata,juz sam wiek S.jak i staz na stolku
prezesa z takimi wynikami przemawiaja przeciw niemu.Jedyne co pozostaje to jego zna-
jomosci i kontakty na rosyjskim rynku,ale to zdecydowanie za malo.Najgorsze ze przynajmniej na dzisiaj nie ma nikogo kto moglby przejac stery tej spolki i to tez sie p.S
postaral.Zadnego kontrkandydata na ostatnim walnym.Ale mimo wszystko licze ze tych
swoich 2,4 mln.akcji do kibla nie wyrzuci,a za 50 groszy tez ich nie odda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MSXRESOUR 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.