Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: moim zdaniem

Zgłoś do moderatora
dokładnie tak, olbrzymie jak na odlewnie... zwróć uwagę na jeszcze jeden szczegół wzrost o ponad 33% został wygenerowany wolumenem około 55tys akcji, po czym delikatny zwrot i spokojne skupowanie na niższych poziomach, udało się złapać kolejne 80 tys. akcji przy próbie kupna od razu wyżej wymienionych 135 tys. notowania nie otworzyły by się pewnie przez kilka dni... a tak sprzedający są zadowoleni bo zarobili ładny procent, kupujący jest zadowolony bo tylko on wie jakie będą dalsze losy kursu.
Od strony teoretycznej jeszcze dzisiaj powinien być delikatny zjazd ale to zależy od chęci kupującego jeśli ma ciśnienie to zjazdu nie będzie... :P

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 5,06% 6,64 2021-07-30 12:12:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.