Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: moim zdaniem

Zgłoś do moderatora
obroty są właśnie olbrzymie (jak na odlewnie), przy odrobinę większych obrotach nie dało by się nic kupić ponieważ notowania były by zawieszone przez tydzień a kurs poszybował by w górę bez żadnych hamulców,
średni wolumen 10 dni 6 miesięcy: 14 517 szt. / 7 019 szt.
średni wolumen z piątku i z dzisiaj wyniesie około 200 000 szt. (może więcej)
Dale sądzisz że obroty nie są spore? ja uważam że są maksymalnie dopasowane do spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 2,85% 6,50 2021-07-30 13:17:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.