Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: moim zdaniem

Zgłoś do moderatora
Bank Handlowy SA 3 495 248
BNP Paribas Bank Polska SA 1 952 896
Bank BGŻ SA 1 303 586

Banki rozliczyły swoje należności po 3 zł, więc po tyle mają akcje, to nie petrol tu była czysta i uczciwa transakcja, nie ma mowy o pozbywaniu się akcji przez banki poniżej 3-4 zł, po prostu najprawdopodobniej wchodzi inwestor i zaczynają się cuda, górny zasięg bliżej nie do określenia, może to być 5 zł a równie dobrze może to być 10 zł, wszystkie zgadywani szacunki itd. to wróżenie w fusów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE 2,85% 6,50 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.