No i kur... Znowu w dół ...
Zastanawiam sie, jak to możliwe, że w ciągu 2 tygodni spółka z dobrymi info spada o 20 %?
(1,18 max)
Ej a z drugiej strony, nie wiem czy dobrze zinterpretowałem, ale czy Mira czasem nie wyemitowała iluśtam milionów akcji po 1 zł dla wybranych ??
Może to przez to ?
(nie znam sie na giełdzie, wiec pytam)