Dnia 2011-01-07 o godz. 22:23 ~czek napisał(a):
> BOB i jego wizje są nam potrzebne nawet do uśmiechu i
> dobrze żeby były pozytywne a cenię go za to że przyznał się
> do sprzedaży wszystkich akcji po 1,01 jak wiadomo było że
> kurs jeszcze wzrośnie i wytrzymał do korekty .Jak pisał
> zarobił na innych akcjach (nie wiadomo na jakich) i powróci
> już na nową spółkę poniżej ceny po której sprzedał.
Even if I am a minority of one, truth is still the truth.