BOB i jego wizje są nam potrzebne nawet do uśmiechu i dobrze żeby były pozytywne a cenię go za to że przyznał się do sprzedaży wszystkich akcji po 1,01 jak wiadomo było że kurs jeszcze wzrośnie i wytrzymał do korekty .Jak pisał zarobił na innych akcjach (nie wiadomo na jakich) i powróci już na nową spółkę poniżej ceny po której sprzedał.