Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Mike75 koncz waść, wstydu oszczędź sobie wstydu

Zgłoś do moderatora
Co mnie jeszcze zmartwiło - na decyzję BFG niektórzy zareagowali z radością ( np. Prezes ING i słowo nareszcie ) - Moi Kochani Pisowcy też się ucieszyli, że wreszcie zdobyli 300 tys klientów i marże już od 3.01.2021 płyną do nich a nie do Leszka.
Chodzi o całkowity brak empatii, znieczulicę społeczną czy wyraźną radość z cudzego nieszczęścia - a podobno Polska to taki kraj katolicki, gdzie zgodnie z naukami Jezusa Chrystusa uczy się miłości a nie nienawiści.
Nie, nie skończę - nadejdzie moment, że to ja będę tym, który nie tylko merytorycznie ma rację ale również Sąd stwierdzi, że miałem rację - mam nadzieję, że będzie to Polski Sąd i nie trzeba będzie szukać sprawiedliwości poza granicami Polski ( na co również jestem gotów ale narazie trzeba wyczerpać drogę krajową ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.