Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Mike75 koncz waść, wstydu oszczędź sobie wstydu

Zgłoś do moderatora
Haha - skończę po przeprosinach i wypłacie odszkodowania!
Ale troszkę muszę podenerwować Moich Ukochanych Pisowców, żeby na przyszłość takich numerów już nie robili - nie w przypadku Spółki notowanej na GPW, gdzie przymusowa restrukturyzacja jest porażką KNF i BFG, gdzie ten ostatni jako kurator się świetnie wykazał. Gdzie dziesiątki tysięcy Polaków zostały pokrzywdzonych decyzją BFG....
Aha - wstyd to jest kraść i coś tam jeszcze - natomiast to nie ja okradłem ale to ja zostałem okradziony przez BFG i PEKAO - więc raczej te instytucje niech się wstydzą ( choć wygląda na to, że wstydu nie mają ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.