Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,02 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: mieetek

Zgłoś do moderatora
Jakich kosztów sądowych?
O czym Ty piszesz człowieku?

w sprawach przestępstw, bo rozumiem chcesz zgłosić działania niezgodne z interesem spółki, nie ma WPISÓW czy innych kosztów.
Składacie się powiedzmy po 10 groszy od akcji, idziecie do kancelarii i składacie zawiadomienie do prokuratury.
W twoim przypadku, bo masz bodaj 4 mln akcji, wyjdzie głupie 4000 zl..
Nie wiem ilu was jest ale za 20 tysięcy dostaniecie dobrą obsługę na sensownym poziomie.

choć przyznam nie wiem jak twoja partia podchodzi do tego przestępstwa, bo by trzeba było wszystkich ze spółek "ratujących" najmniej wydajne na świecie górnictwo wsadzić do paki..... Dzięki temu górnk spokojnie dalej wydobywa po 600 ton rocznie, nie to co ten głupek ze świata wydobywający 600 ton DZIENNIE

No to zobaczymy CZY ZADZIAŁASZ, czy bedziesz dalej PŁAKAŁ.
Za pół roku sprawdzę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOLMEDICA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.