Zgadza się, również przewiduję straty na Mercu w 4kw/21 i 1kw/22, ale dalej już oczekuję stabilizacji cen na nieco wyższych poziomach niż 2 lata temu i progress branży r/r jak wcześniej między 10-13%.
Opisywany przez Cb przykład doskonale pokazuje ile warte jest c/z, które niestety odzwierciedla historie, a giełda patrzy jednak w przód. To samo będzie na Bowim tylko za pół roku plus jak będą wypadać kwartały po 30/70+ mln zł zysku. Powodzenia w szacowaniu!