Śmieszni jesteście - Mercator typowe jednorazowe wydarzenie, ale galopujące ceny stali również, 2022 jeszcze może będzie ok, ale po odcięciu przyszłej dywidendy kurs na Bowimie już pewnie nigdy nie wróci na obecne poziomy. Ktoś może wyjaśni, co takiego stało się w spółce, która przez kilkanaście lat robiła obrót, ale w zasadzie nie potrafiła zarabiać, że teraz przewidujecie, że będzie zarabiać po kilkadziesiąt mln. rocznie w kolejnych latach ?