Bo niby ma być powtórka z Merkatora, czyli przez moment rekordowe zyski a potem już co raz gorzej i zjazd na kursie akcji. Tylko że na Mercatorze zrobili 7,7 mld wyceny a Bowim ma teraz 0,18 mld wyceny. I Bowim ma zawszę potrzebną stal, a Merc tylko rękawiczki nitrylowe, obecnie nikomu niepotrzebne.