Dnia 2021-05-24 o godz. 10:36 ~tabuse napisał(a):
> ja ci po prostu przestałem odpisywac, bo jak znajdziesz sobie rozmowce to jestes załosny, a jak zostawi sie ciebie samego to zaczynasz sam ze soba pisac pod róznymi kuchennymi nickami i znowu jest smiesznie;)
Bredzisz zmieniałem niki dla zabawy, a w treści pisałem że to ja wiec niczego nie ukrywam tylko mam z was polewkę - to primo secundo nie odpisujesz bo coś cieniutko z papierem i zielenić się nie chce ,a kurs na minimach ,. W takim układzie wykresu często oznacza wybicie dołem . Bo gdyby tu tylko odbiło to wysyp jełopów i hejterów byłby w przyroście geometrycznym. A że czujny to twój pajac genetyczny więc obstawałem waszą tożsamość intelektualną .