czujny ile ci wyparowało na lvc myśle że procentowo i nominalnie to na waciki bo taki leszcz jak ty z wiedzą marcowego inwestora obraca kapitałem na grę w bierki czy monety na szkolnym boisku , ale kwotowo to cały miesiąć na chleb i czesne w bursie musisz być do tyłu , a ze dla ciebie to spora kwota to widać po ilości pierdół które tu generujesz