Nie jesteś humanistą (a zatem nie jesteś też prawnikiem) bo posługujesz się prymitywnym, knajackim językiem, który jest pełen błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. Nie jesteś też ścisłowcem. Bo nie posługujesz się liczbami i algorytmami właściwymi dla analizy technicznej. Nie masz żadnego wykształcenia bo człowiek wykształcony ma wątpliwości i zadaje więcej pytań niż udziela odpowiedzi. Ty jesteś prostacko pewny siebie i nigdy nie przyznajesz się do błędów. Za to w swoim mniemaniu zawsze masz rację.
"Na giełdzie nie chodzi o to, by mieć rację. Chodzi o to, by mieć pieniądze". Nie pamiętam czyj to jest cytat ale pasuje do ciebie: nie dość, że nie masz racji to jeszcze nie masz pieniędzy. Nie stać cię na zakład o 50 -70 złotych. To tłumaczy wszystko.
Trochę szkoda mi życia na takiego prymitywa ale nadal będę cię punktował...