Dnia 2021-05-23 o godz. 13:33 ~czujny napisał(a):
> Nie dość, że nie masz za grosz wiedzy to jeszcze nie masz za grosz honoru - nie potrafisz przyjąć prostego zakładu.
> NIe mów, że nie stać cię nawet na butelkę dobrej wódki.
tak tak męczygrucha , a w świstak siedzi i zawija sreberka , ciekawe jak długo starczy ci z takim podejsciem kapitału na utrzymanie sie na rynku . W dobie hossy wystarczy że masz szczęcie później już niestety nie. Tylko tobie znawco wydaje sie że hoosa bedzie trwała jeszcze kilka lat , giełda wyprzedza realną gospodarkę na kilka miesięcy, po pandemii problemy się tylko pogłebiły a dodruk i programy pomocowe pomogą na krótką metę . Nie jesteś przygotowany na negatywny scenariusz i mentalnie i portfelowo i popłyniesz i dołączysz do rzeszy tej wiekszości która w dłuższym terminie jest zatapiana.