Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: -88,39%

Re: Marudy...

Zgłoś do moderatora
Są spółki które bawią się w fabrykę komunikatów. Ale są takie które z informacjami są lekko pisząc "na bakier". Dziś na takiej spółce wyciąłem ładne 65% (blirt) tamci też nie potrafią w "info" ale dzis pogonili grubo. Ja trochę znam rynek deweloperki i w tym biznesie nie można puścić czegoś co na 100% mie hula. I nie tylko od strony samej mechaniki gry ale całego "sosu" dookoła, monetyzacji , umów , dystrybucji promocji terminów licencji itd. Więc kompletnie mnie nie wzrusza że sobie przekładają premierę. Zresztą nawet lepiej dla mnie bo zaczyna się sezon wakacyjny i będzie ogólna kicha na rynku, szkoda palić serię komunikatów jak już zaczną. Ale proszę bardzo - droga wolna. Przesunę sobie coś w portfelu to złapię może jeszcze coś od zniechęconych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,67% 0,71 2022-01-21 10:50:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.