Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: -88,39%

Re: Marudy...

Zgłoś do moderatora
Mortimerze, owszem, jestem do przodu (choć na razie tylko teoretycznie) i nie miałabym nic przeciwko aby tak pozostało. A przy takim podejściu do inwestorów to mało realne. I też wyobraź sobie, że jako akcjonariusz chciałabym aby również moja spółka jednak coś wreszcie skończyła. Baja też o ile nie mylę nicka czeka na „swojego Disneya”. Rozumiem, że dla ciebie wszystko jest ok, ale może nie dla każdego świat kończy się na rozdmuchanym kursie?
Dla mnie to nie jest ok. Spółka sama podkopuje swoją wiarygodność zamiast ją budować. Coraz trudniej jej będzie o kolejnych inwestorów, bo z każdym następnym niedotrzymanym terminem bardziej przypomina słynny tu macrogames

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,67% 0,71 2022-01-21 10:50:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.