Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: -89,18%

Re: Marudy...

Zgłoś do moderatora
Sandro, znow masz racje. Udam sie do Zarzadu Moze mnie na etat albo choc na fakture wezma. Rzecznikiem moge byc sie okazuje. Ja tu Wam wszystko pisac bede. Jak ze samego zrodla sie dowiem to i Wy wszystko bedziecie wiedziec.
No, wiec poprzec prosze calym akcjonariatem FF.
A ze gry nie ma to fakt.
Zobaczymy co napisza.
Ale Sandro to jak 3 mies temu kupowalas to chyba do przodu jestes wiec co sie tak denerwowac?
No to tyle od przyszlego rzecznika. Ciekawe czy to maja w budzecie bo ja tania nie jestem. Liczy sie fachowosc u mnie a nie oglada czy niska cena.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,20% 0,66 2022-01-17 10:28:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.