Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: -88,39%

Re: Marudy...

Zgłoś do moderatora
Ale czego nie rozumiesz?
Jak człowiek zaufał miłym panom snującym obietnice, zainwestował to chciałby patrzeć jak je realizują.Mają sztab ludzi, twierdzą, że z doświadczeniem (więc powinni wiedzieć co obiecują), mają gry- pieją od 3 miesięcy, że niby są, mają kasę od inwestorów, umowy- czego im jeszcze brakuje??
Nie wiadomo, bo nabrali wody w usta i nic.
Jak będę chciała wesprzeć instytucje charytatywną to dam na WOŚP a nie na siatkę darmozjadôw obiecywaczy co pasą tyłki pisząc autoreklamy.
Czekam od 3 miesięcy ciekawa co z tych gier wyniknie a gry im bliżej tym dalej.
I jeszcze rzecznik zarządu Baja sugeruje, że nikt tu nic nikomu nie obiecywał?
No helou!
Panowie na oko 50+ a jak dzieci we mgle.
Oczywiście że mogę sprzedać.
A o realizację ogłaszanych planów to spytać mi nie wolno? Podzielić się wrażeniami z innymi w podobnej sytuacji? Nie po to to forum jest?
Tylko dla naganiaczy?
Nie rozumiem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,67% 0,71 2022-01-21 10:50:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.