Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: -19,46%

Re: Manipulacja trwa

Zgłoś do moderatora
Nie mam problemu w nazywaniem rzeczy po imieniu ...spółka a co za tym idzie generuje samo wykluczające się infa w stylu 30mln z akcji IGS będzie przeznaczone na rozwój SPOKO po czym sprzedaje spoko tej samej firmie która miała zapłacić na jej rozwój... tu nie ma przypuszczeń tu są suche fakty a dezinformacji ze strony spółki uwaliła kurs tu już nie ma domysłów. Spółka czyli prezes unikają kontaktu dezinformując akcjonariat...sorry nie boję się konsekwencji sam złożyłem zawiadomienie do KNF zbadanie postępowania spółki..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR -0,67% 0,30 2022-12-07 16:48:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.