Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,37 zł , zmiana od tamtej pory: -19,46%

Re: Manipulacja trwa

Zgłoś do moderatora
Byłbym ostrożny co do takich stwierdzeń, kto uwalił kurs, bo z takich stwierdzeń i pomówień może nakręcić się coś niedobrego, co nam, wszystkim akcjonariuszom mocno zaszkodzi.

Wkleiłem wcześniej oświadczenie Zarządu FinTech Ventures, a tu poniżej zacytuję odpowiedź Zarządu innej Spółki na doniesienia dotyczące manipulacji jej akcjami:

"Informujemy, że złożenie przez Komisję Nadzoru Finansowego zawiadomienia do organów ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa manipulacji w obrocie akcjami pięciu spółek notowanych na rynku NewConnect – nie dotyczy spółki SoftBlue SA, Zarządu Spółki oraz Rady Nadzorczej Spółki. Spółka od momentu debiutu nie ma wiedzy o wspomnianych w zawiadomieniu o akcjonariuszach posiadających akcje społki.
W związku z tym, że w przekazie medialnym ukazały się informacje które mogą powodować błędną interpretację stanu faktycznego, pragniemy zapewnić o podjęciu przez Spółkę szeregu czynności mających na celu ochronę dobrego imienia firmy.

Powyższa sytuacja nie ma wpływu na projekty biznesowe Spółki oraz działalność operacyjną. Pracujemy w normalnym trybie w celu osiągnięcia założonych celów rozwojowych na najbliższe lata.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd SoftBlue SA".

Byłbym naprawdę ostrożny z ferowaniem wyroków. A niech opinia każdego z nas będzie tylko i wyłącznie jego osobistą opinią i niech każdy kieruje się swoim własnym zdaniem i osądem biezącej sytuacji.

Udanego weekendu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR -0,67% 0,30 2022-12-07 16:48:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.