Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: -26,62%

Re: Mamy to Ekipa S.A -nowa nazwa Friz wchodzi na całość

Zgłoś do moderatora
Spółka zaprezentowana ostatnio wyniki finansowe za 3 pierwsze kwartały tego roku. Przychody w tym okresie wyniosły niemal 8,4 mln złotych natomiast zysk netto prawie 2,37 mln złotych, co oznacza bardzo wysoką marżę netto. Spółka poinformowała w trakcie publikacji wyników, że zamierza rozszerzyć swoja działalność na produkcję gier na PC oraz konsole. Wcześniej spółka zajmowała się produkcją gier na urządzenia mobilne. Spółka zapowiedziała, że zamierza stworzyć również kilka symulatorów na PC i konsole co zwielokrotni przychody i zyski w 2021r.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 3,20% 22,60 2021-10-18 12:12:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.